ورود |   دوشنبه 02 مهر 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان خدمات موتوری
20
اجرای 650 مترمکعب عملیات خاکبرداری در اجرای پروژه‌های زیرسازی
چکیده: زیرسازی و بهسازی کوچه حاج رییس در میدان شورا، بهسازی پیاده‌روی جنب آموزشگاه فنی امیرکبیر در کوی امیریه، زیرسازی بخشی از مسیر دسترسی پارک ترنم، زیرسازی و بهسازی کوچه ایمان 3 در شهرک ولیعصر(عج)، زیرسازی راه دسترسی به مجتمع صدا و سیما واقع در محله پامچال کوی صنعتی مرحله 4 ، زیرسازی راه دسترسی به شهرک جوادیه از سمت جاده گاوخانه مرحله2، زیرسازی و ب... ادامه »
17
تولید بیش از 2300 تن انواع مصالح کوهی در دی ماه سال جاری
چکیده: سازمان مذکور در راستای اجرای این وظیفه بخش عمده‌ای از مصالح زیرسازی پروژ‌ه‌های عمرانی و همچنین آسفالت سطح شهر را با کیفیت خوب و مرغوب تولید و مورد استفاده قرار می‌دهد. ادامه »
15
تولید بیش از 1950 تن آسفالت در دی ماه سال جاری
چکیده: در راستای تسهیل در تردد وسایل نقلیه، افزایش مقاومت لایه‌های زیرین معابر در مقابل نفوذ باران و آبهای سطحی روان و همچنین بهبود منظر شهری در آستانه فصل سرما عملیات لکه‌گیری و آسفالت معابر اصلی سطح شهر درحال اجرا است. ادامه »
15
بازسازی و نوسازی کارخانه آسفالت و سنگ شکن جهت کاهش آلایندگی زیست محیطی
چکیده: مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اراک خبر داد: بازسازی و نوسازی کارخانه آسفالت و سنگ شکن جهت کاهش آلایندگی زیست محیطی بیژن قاضی نظامی مدیرعامل سازمان خدمات موتوری با اعلام خبر فوق اظهار داشت: باتوجه به اینکه سیستم احتراق کارخانه‌های آسفالت این سازمان مستعمل و فرسوده شده بود و میزان co خروجی دودکش‌های کارخانه‌های آسفالت این ساز... ادامه »
21
بکارگیری ماشین آلات سازمان خدمات موتوری در بازگشایی کمربندی جنوبی
چکیده: کمربندی جنوبی شهر اراک که به علت ریزش کوه طی بارندگی های اخیر مسدود شده بود، با تلاش کارکنان شهرداری  و همچنین ماشین آلات سازمان خدمات موتوری بازگشایی و تردد در آن برقرار شد. ادامه »
صفحه 10 از 32اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین   
سرپرست سازمان خدمات موتوري (سعید بیاتیان)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2018 سازمان خدمات موتوری می باشد    شرایط استفاده    قوانین