ورود |   دوشنبه 02 مهر 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان خدمات موتوری
14
لایروبی و حمل ضایعات رودخانه قره کهریز
چکیده: سازمان خدمات موتوری تقریبا هر ساله بخشی از مشکلات آن را در دستور کاری خود قرار می‌دهد و امسال نیز همچون سنوات گذشته اقدام به لایروبی و حمل نخاله و ضایعات رودخانه نموده که این اقدام باعث افزایش ظرفیت رودخانه و بستر آن جهت آمادگی در مقابل جاری شدن سیلاب‌ها می‌باشد. ادامه »
10
اجرای 825 مترمکعب عملیات خاکبرداری و تسطیح در کوچه زرین قلم
چکیده: بیژن قاضی نظامی مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اراک در خصوص عملیات خاکبرداری، تسطیح و اجرای بیس کوچه زرین قلم گفت: این پروژه به طول 165 متر و عرض 10متر و حجمی معادل 825 مترمکعب خاکبرداری و برداشت مصالح خاکی به منظور تسطیح و شیب‌بندی مناسب جهت ایجاد راهی مناسب برای همشهریان توسط یک دستگاه لودر و 7 کامیون اجرا گردید. ادامه »
31
عملیات زیرسازی مسیر دسترسی به کوی سجادیه
چکیده: بیژن قاضی نظامی مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اراک گفت: باتوجه به سازه‌های جدید و عدم وجود راه دسترسی مناسب و همچین جهت خروج از بن‌بست کوی سجادیه، احداث مسیر جدید از جنب بوتان گاز به وسیله ماشین‌آلات سازمان خدمات موتوری که چندی قبل آغاز شده بود، با توجه به سنگلاخی بودن مسیر و همچنین وجود رگه های سنگی در مسیر، دستگاه پیکور سازم... ادامه »
27
جمع‌آوری بیش از 800 سرویس نخاله در محوطه پل شهید صیدی
چکیده: بیژن قاضی نظامی مدیرعامل سازمان خدمات موتوری گفت: در اطراف پل شهید صیدی که در حین ساخته شدن این پل و از سال‌های قبل حجم وسیعی از نخاله انباشته شده بود و با توجه به وظیفه‌ای که به این سازمان محول شده است و همچنین به منظور آسایش شهروندان و جلوگیری از ایجاد سدمعبر و یا حادثه بر اثر برخورد با نخاله‌ها و دیگر اثرات بهداشتی، سازمان خدمات م... ادامه »
04
اجرای عملیات بهسازی و ترمیم روکش خیابان امام موسی صدر و اطراف میدان دارایی
چکیده: با توجه به از بین رفتن کیفیت مطلوب روکش آسفالت خیابان امام موسی صدر و اطراف میدان دارایی، عملیات ترمیم و بهسازی روکش آسفالت این مسیر پر تردد را در دستور کار سازمان خدمات موتوری قرار گرفت. ادامه »
صفحه 3 از 32اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
سرپرست سازمان خدمات موتوري (سعید بیاتیان)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2018 سازمان خدمات موتوری می باشد    شرایط استفاده    قوانین