ورود |   دوشنبه 02 مهر 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان خدمات موتوری
16
احداث راه دسترسی جایگزین امن و مناسب از کمربندی شمالی به شهرک جوادیه
چکیده: عملیات اجرایی ایجاد راه دسترسی و مناسب و امن از کمربندی شمالی به سمت شهرک جوادیه که از چندی پیش در دستور کار سازمان خدمات موتوری شهرداری اراک قرار گرفته بود، از پیشرفت قابل توجه‌ای برخوردار می‌باشد. ادامه »
27
بازدید اعضای شورای شهر اسلامی کلانشهر اراک از کارخانه آسفالت و مصالح کوهی
چکیده: یکشنبه 26 اردیبهشت ماه سال جاری اعضای شورای اسلامی کلانشهر اراک جهت بررسی وضعیت کارخانه آسفالت و کارگاه سنگ‌شکن سازمان خدمات موتوری از این محل بازدید نمودند. در این بازدید اشرف بهادری، محمد شریفی، غلامعباس آجرلو، مسعود آبائی، سیدرضا قریشی، حسن دژکامه از اعضای شورای اسلامی شهر، اخوان معاون برنامه‌ریزی و خسروی معاون فنی و عمرانی نیز حضور دا... ادامه »
26
تکمیل صد در صدی لاین برگشت بلوار الغدیر
چکیده: بیژن قضای نظامی گفت: با اضافه شدن منطقه سنجان به محدوده مناطق شهری اراک، نیاز به راه دسترسی امن بیش از پیش احساس می‌شد. لذا عملیات احداث بلوار غدیر جهت سهولت رفت و آمد ساکنین محله سنجان و همچنین اهالی شهرک اندیشه و نبئی در دستور کار شهرداری قرار گرفت. ادامه »
26
احداث پارکینگ خودرو واقع در کمربندی شمالی جنب آرامستان
چکیده: بیژن قاضی نظامی مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اراک در این خصوص گفت: در پروژه ذکر شده عملیات خاکبرداری و خاکریزی براساس نقشه‌های اجرایی و رقوم‌های خواسته شده توسط ماشین‌آلات راهسازی سازمان انجام شد و سپس با مصالح زیرسازی نظیر ماسه و مخلوط بیس عملیات زیرسازی توسط گریدر و غلتک با شیب‌بندی و بستر مناسب را برای توزیع و پخش آسف... ادامه »
19
احداث راههای دسترسی جدید در پارک جنگلی شهید باهنر
چکیده: باتوجه به صنعتی بودن شهر اراک و آلایندگی ناشی از صنایع، نیاز به احداث پارک‌ها و فضاهای سبز بیش از پیش وجود دارد که با توجه به پتانسیل منطقه پارک جنگلی شهید باهنر از حیث وسعت فضا و نزدیکی به شهر و قرار گرفتن در مسیر تردد برون شهری، نیاز به احداث راه‌های دسترسی جدید احساس می‌شد که در نهایت در دستور کار سازمان جهت اجرا قرار گرفت. ادامه »
صفحه 7 از 32اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین   
سرپرست سازمان خدمات موتوري (سعید بیاتیان)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2018 سازمان خدمات موتوری می باشد    شرایط استفاده    قوانین