ورود |   دوشنبه 02 مهر 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان خدمات موتوری
20
کوی سجادیه (باغ خلج )از بن‌بست خارج می‌شود
چکیده: در راستای خارج نمودن کوی سجادیه (باغ خلج) از حالت بن‌بست و ایجاد راه دسترسی مناسب، پرسنل و ماشین‌آلات سازمان به صورت شبانه‌روزی با تخریب دیواره‌های سنگی زیرسازی و اجرای لایه‌های بیس و تسطیح و رگلاژ اقدام به ایجاد راه دسترسی کوی سجادیه جنب بوتان گاز نمودند. ادامه »
20
تولید و پخش 494 تن آسفالت و 11745 تن مصالح کوهی در بهمن ماه سال جاری
چکیده: سازمان خدمات موتوری در بهمن ماه سال جاری با تولید و پخش 494 تن آسفالت و 11745 تن انواع مصالح کوهی شامل، ماسه کوهی، نخودی، بادامی و خاک گام‌های موثری در راستای عمران شهری و همچنین بهبود معابر سطح شهر اراک برداشته است. ادامه »
15
عملیات بهسازی و ترمیم آسفالت مسیر زیرگذر انقلاب
چکیده: با توجه به قرارگرفتن مسیر زیرگذر انقلاب در شیب دامنه و همچنین حجم ترافیک فراوان این مسیر در راه ارتباطی جنوب به شمال کشور و برودت هوا و بارش فروان نزولات جوی در سال جاری کیفیت آسفالت مسیر مذکور دچار افت گردیده بود ادامه »
03
تقدیر و تشکر مدیرعامل از بازنشستگان سازمان خدمات موتوری
چکیده: مدیرعامل سازمان خدمات موتوری ضمن تقدیر از خدمات خالصانه، صادقانه و بی دریغ این عزیزان برای آنها آرزوی شادکامی و موفقیت روزافزون نمود. ادامه »
03
استقبال مدیرعامل و پرسنل سازمان خدمات موتوری از شهید مدافع حرم سردار حمیدرضا انصاری
چکیده: استقبال مدیرعامل و پرسنل سازمان خدمات موتوری از شهید مدافع حرم سردار حمیدرضا انصاری بیژن قاضی نظامی مدیرعامل سازمان خدمات موتوری ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار رشید اسلام حمیدرضا انصاری مدافع حرم حضرت زینب(س) اظهار داشت: شهدا الگوهای برتر در تمام ابعاد سیاسی و اجتماعی هستند و به تمامی ارکان جامعه لازم تا با بزرگداشت جایگاه و منزلت شهدا، حس ش... ادامه »
صفحه 9 از 32اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین   
سرپرست سازمان خدمات موتوري (سعید بیاتیان)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2018 سازمان خدمات موتوری می باشد    شرایط استفاده    قوانین